Magazynier (w magazynie surowców i opakowań)

2023-11-20 ID OFERTY: 912717
  • od 5 000,00 do 6 000,00 PLN miesięcznie brutto

    Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)

    • Pełny etat
    • Umowa o pracę
    • 2023-11-20

  • Umowa:Umowa o pracę

  • Dodatkowe:Książeczka sanepidowska

  • Płaca brutto min.:4000 zł

  • Płaca brutto max.:5000 zł

Piekarnia PUTKA zatrudni Magazynierów

Stanowisko: Magazynier (w magazynie surowców i opakowań)
Miejsce pracy: Jawczyce, Sadowa 36

Zakres obowiązków:
• Kontrola ilościowa i jakościowa towaru;
• Sporządzanie dokumentacji magazynowej;
• Wyznaczanie miejsca i sposobu składowania towaru w magazynie;
• Prowadzeniu wykazu niezgodności surowców;
• Przeprowadzanie bieżącej i okresowej kontroli stanu magazynowego;
• Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego;
• Wydawanie surowców z magazynu wg złożonych zamówień;
• Wydawanie surowców, opakowań i innych materiałów
• Przyjmowanie surowców, opakowań i innych materiałów na stan magazynowy;

Wymagania:
• Wysoka motywacja do pracy;
• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - w przypadku braku pomagamy w ich zdobyciu
• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Atrakcyjny system wynagradzania;
• Ubezpieczenie grupowe;
• Bogaty pakiet socjalny.

Jeśli zależy Ci na stabilnej pracy, w której chcesz czuć się doceniany, dołącz do nas!

Zatrudnienie znajdziesz nawet od zaraz!

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.

Pamiętaj, że wszystkie zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami