MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI

2024-06-11 ID OFERTY: 960748

Miejsce pracy:   Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

OBOWIĄZKI:

 - przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie

 - załadunek samochodów ciężarowych

 - praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym

 - praca w systemie trzyzmianowym

OCZEKUJEMY:

 - wykształcenie min. średnie

 - znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera

 - uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT

 - gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)

 - dyspozycyjność

 - umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

 - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 - zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

 - wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:   "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:

maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl  Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem- MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.