Magazynier z UDT*dojazd z Trzebnicy*PN-PT

2024-02-20 ID OFERTY: 936814

Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.  Dla naszego klienta, lidera w swojej branży.

Profil firmy: Transport

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Krzyżowice (20 km od Wrocławia)

Oferujemy możliwość dojazdu z Wrocławia, Strzelina, Trzebnicy

Oferujemy

  • Umowę zlecenie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (5:00 - 13:00, 13:00 - 21:00, 21:00-5:00),

  •  Stawkę: czynności magazynowe - 28,50 brutto,  czynności magazynowe + koordynacja - 30,00 brutto (student = netto),

Zadania

  • obsługa skanera magazynowego,

  • oklejanie towaru etykietami,

  • rozładunek i załadunek aut,

  • ustawianie towaru na strefach,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy

  • Obowiązkowo prawo jazdy kategorii B lub kurs uprawniający do obsługi wózków unoszących.

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazynier, Operator Wózka Widłowego, ogólnie z pracy w magazynie.

  • Mile widziane uprawnienia UDT II WJO.

  • Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Krzyżowice" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915