Magazynier z uprawnieniami UDT - Gdańsk

2024-07-15 ID OFERTY: 969512

Aktualnie dla Naszego Klienta, specjalizującego się w kompleksowych dostawach dla przemysłu, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

Nasz klient działa od ponad 50 lat. Na rynku krajowym jest już od ponad 20 lat. Jest to zespół fachowców o znajomości różnych branż: elementów złącznych, komponentów metalowych, produkcji i logistyki. Dzięki temu firma oferuje klientom kompleksowe rozwiązania dotyczące łańcucha dostaw, obejmujące pozyskiwanie, kontrolę jakości i obsługę logistyczną.

Oferujemy:

- wynagrodzenie - 32,14 zł/h brutto - średnio w miesiącu 4011 zł na rękę
- możliwość otrzymania premii po przepracowaniu 6 miesięcy,
umowę o pracę tymczasową,
- pracę na 2 zmiany - 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 - poniedziałek - piątek (wolne weekendy),
- bezpłatny parking dla pracowników,
- szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

- prace magazynowe (załadunek i rozładunek towaru, kompletacja zamówień),
- skanowanie paczek,
- kontrola jakości,
- obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe,
doświadczenie magazynowe - mile widziane.

Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj już teraz!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
- Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
- Rekomendacja,
- Spotkanie w siedzibie firmy,
- Decyzja.