MAGAZYNIER/OPERATOR SUWNIC

2024-04-23 ID OFERTY: 950030

Lokalizacja: Brzezówka

OPIS STANOWISKA
• załadunek i rozładunek materiałów stalowych i budowlanych
• obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
• przyjęcia i wydania magazynowe-
• inne prace zlecone przez przełożonego

OFERUJEMY
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku,
• paczki dla dzieci i pracowników na święta,
• dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu,
• dofinansowanie do karty MultiSport i inne
• dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
• dopłatę do posiłków

WYMAGANIA
• uprawnienia UDT na obsługę suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia z poziomu roboczego - warunek konieczny
• uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego podnośnikowego - mile widziane
• chęć do pracy
• zdolności manualne oraz sprawność fizyczna
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV