Majster Budowy - specjalizacja drogowo mostowa

2024-02-05 ID OFERTY: 933984

Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy:

Stanowisko: Majster Budowy - branża mostowa

Lokalizacja: S17 Tomaszów Lubelski Odcinek 9

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Majstra

Preferowane doświadczenie w budowie mostów, wiaduktów, oraz przejść ekologicznych dla zwierząt

Znajomość dokumentacji budowlanej

Umiejętność współpracy z kierownictwem

Główne Zadania:

Zarządzanie dokumentacją budowlaną

Współpraca z kierownictwem w celu efektywnego realizowania projektów

nadzór nad podwykonawcami

nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych

wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji

sporządzanie przedmiarów i wycen robót

Benefity:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prywatna opieka medyczna, stomatologiczna i ubezpieczenie na życie

Platforma mybenefit

Premie półroczne

Dodatkowy dzień wolny w urodziny lub imieniny

Posiłki na budowie

Szkolenia dla pracowników

Dodatkowe Informacje:

Inwestycja o wartości ponad 500 mln, z perspektywą kilkuletniej współpracy

Pomagamy w relokacji, atrakcyjny dodatek do wypłaty w przypadku konieczności wynajęcia mieszkania

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do zespołu pracującego przy fascynującej inwestycji, czekamy na Twoją aplikację! Aplikuj już dziś, aby być częścią dynamicznego projektu budowlanego!

Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Ciebie!

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347.

Sektor: Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

Zawód/Specjalizacja: Budownictwo

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Kadra zarządzająca