Manager biura zarządu – ds. rozwoju i nowych projektów

2024-06-19 ID OFERTY: 963582

Opis stanowiska
Project Plus HR sp. z o.o. certyfikowana, międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, planuje powiększyć swój zespół o osobę która będzie zatrudniona na stanowisku:
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • opracowanie procedur wdrożenia nowych produktów i usług

  • analiza i zarządzanie projektami związanymi z rozwojem

  • komunikacja z klientami i partnerami zewnętrznymi

  • koordynowanie działań handlowych związanych z nowymi projektami

  • wsparcie zarządu w pracach organizacyjnych związanych z realizacją procesów

  • raportowanie do zarządu i ścisła współpraca z centralą firmy

Wymagania stanowiska

  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i dbałości o szczegóły

  • bardzo dobrej znajomości pakietu office

  • znajomości zasad księgowych oraz podstaw kadrowych

  • doświadczenie branży HR (Agencji Pracy) będzie dodatkowym ważnym atutem

  • znajomość rosyjskiego/angielskiego mile widziane

  • doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi

  • umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu zespołem i organizacji pracy biura

  • posiadania prawa jazdy kat.B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie i pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie stałe oraz premie

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym, za pośrednictwem OLX