Manager produkcji - br. spożywcza

2024-08-26 ID OFERTY: 977974

Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Managera produkcji.

Miejsce pracy: gm. Góra Kalwaria, pow. piaseczyński, woj, mazowieckie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • premia kwartalna po okresie próbnym;

  • pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym (7-19/19-7) - 168 godzin miesięcznie

  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;

  • posiłek regeneracyjny oraz do 5 posiłków dziennie, które można zabrać ze sobą;

  • możliwość podwyższenia kwalifikacji i rozwój w strukturach firmy

  • darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;

  • pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

  • nadzór nad pracą Produkcji, kontrola jakości pracy poszczególnych zespołów;

  • zapełnienie wysokiej jakości produkcji poprzez kontrolę jakości oraz receptur, monitorowania wyznaczonego poziomu food cost;

  • współpraca z Działem Żywienia;

  • motywowanie i ocenianie pracowników produkcyjnych;

  • udział w rekrutacji pracowników;

  • układanie grafików pracy;

  • kontrola i utrzymanie standardów HACCP;

  • współpraca w tworzeniu nowych projektów produkcyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji;

  • doświadczenie w branży spożywczej min 3 lata;

  • umiejętność zarządzania zespołem;

  • znajomość Excel.

Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj", nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i poprowadzi przez cały proces rekrutacyjny.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915