Manicurzystka/stylistka paznokci

2024-08-30 ID OFERTY: 978992

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie klientów i doradzanie im w zakresie odpowiednich usług.

  • Przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o jego czystość i porządek.

  • Wykonywanie zabiegów na paznokciach, w tym malowanie, zdobienie i pielęgnacja.

  • Udzielanie informacji na temat pielęgnacji paznokci i stosowanych kosmetyków.

  • Pracę na Ursynowie - 300 m od stacji metra.

Wymagania:

  • Wykształcenie kosmetyczne lub ukończone kursy.

  • Umiejętność wykonywania manicure / pedicure zwykłego i hybrydowego.

  • Umiejętność wykonywania manicure tytanowego (możliwość wyszkolenia).

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Dokładność i precyzja podczas wykonywania manicure / pedicure.

  • Pozytywne nastawienie do klientów i pracy.

  • Lojalność.

  • Chętnie przyjmiemy tez na staż osobę po szkole/w trakcie lub kursach i wyszkolimy pod nasze wymagania :)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od obrotów (podstawa i procent).

  • Możliwość rozwoju (szkolenia).

  • Pracę w kameralnej i miłej atmosferze, w czystym i higienicznym salonie wykonującym manicure tytanowy.

  • Umowę zlecenie / samozatrudnienie/umowa o pracę.

  • Pracę zmianową na cały etat.

Więcej informacji pod numerem + 48 22 859 02 16, +48 500 050 595

Zachęcamy do przesyłania cv: ak@jobs.pl