Mechanik

2024-06-13 ID OFERTY: 961296

Masz talent do czytania schematów hydraulicznych i pneumatycznych oraz rysunku technicznego? Szukasz swojej pierwszej pracy jako mechanik maszyn? Trafiłeś w dziesiątkę!
Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Siechnice 12 km od Wrocławia - zapewniamy transport pracowniczy z Wrocławia, Radwanic, Marcinkowic, Oławy, Stanowic

oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy

  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia

  • premię kwartalną

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do posiłków oraz nielimitowany dostęp do kawy, herbaty

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, zajęć językowych, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny

  • dogodny parking pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

zadania

  • naprawy maszyn, przeglądy i usuwanie usterek

  • montaż nowych maszyn według wytycznych i dokumentacji

  • modernizacja maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • umiejętności czytania i analizowania schematów hydraulicznych, pneumatycznych oraz rysunków technicznych

  • podstawowej znajomości mechaniki i ślusarstwa

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47