Mechanik maszyn budowlanych (woj. podkarpackie)

2024-06-26 ID OFERTY: 965401

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych woj. podkarpackie

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zadania:

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m. in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.)

  • wykonywanie napraw i serwisów drobnego sprzętu (m.in. zagęszczarki, piły)

  • prace modernizacyjne i konserwacyjne

  • dokonywanie przeglądów technicznych

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzeń technicznych (silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, przekładnie)

  • doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

 Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia branżowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Aplikacje prosimy składać na stronie: www.strabag.pl/kariera

Kandydatów prosimy o kontakt z:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 734 732 352

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.