Mechanik Maszyn i Urządzeń

2024-03-19 ID OFERTY: 942364

Lokalizacja: Krzycko Wielkie
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę
Praca 3-zmianowa: 6-14 | 14-22 | 22-6

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. Nasz zespół liczy 1600 osób w 3 lokalizacjach. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy opierając się o nasze wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Maszyny nie maja przed Tobą tajemnic?
Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?
Poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń

Twoje zadania

- Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów konserwacyjnych maszyn i urządzeń
- Diagnozowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń
- Montaż i demontaż zespołów i podzespołów maszyn
- Montowanie i uruchamianie maszyn i linii technologicznych
- Naprawa maszyn poprzez regulowanie, wymianę, dorabianie części

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanika lub pokrewne)
- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
- Wiedza i praktyczne umiejętności dotyczące mechaniki maszyn i urządzeń
- Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia przy rozwiązywania problemów technicznych
- Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole (szczera i życzliwa komunikacja)

Co zapewniamy?

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
- Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
- Prywatną opiekę zdrowotną
- Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
- Program MultiSport
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
- Imprezy integracyjne

Masz pytania?
Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu:
+48 65 525 90 85 lub +48 885 994 587