Mechanik naczep ciężarowych

2024-09-17 ID OFERTY: 981146

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka samochodowa i naprawa naczep

  • Naprawa i serwisowanie naczep i samochodów ciężarowych konserwacja podwozia

  • Wykonywanie napraw i konserwacji układów mechanicznych,hydraulicznych i pneumatycznych

  • Wymiany eksploatacyjne: oleje, płyny, filtry

  • Montaż części

  • Prace demontażowe oraz montażowe niezbędne do przeprowadzania naprawy w tym wymiana oraz naprawa elementów blacharskich samochodów

  • Przygotowanie pojazdów do naprawy blacharskiej i uzbrojenie po naprawie

  • Ocena stanu blach w samochodzie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie mechanika (najlepiej na stanowisku mechanik naczep)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, holenderskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole (Holendrzy, Polacy, Niemcy, Portugalczycy)

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe (studia techniczne/szkoła zawodowa/technikum)

  • Doświadczenie w pracy z dźwigami samochodowymi

  • Prawo jazdy kat. C+E

To oferujemy

  • Praca w Oldenzaal w Holandii (holenderska umowa)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro (w zależności od umiejętności)

  • Stabilna praca w międzynarodowej firmie będącej na rynku od ponad 100 lat

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień w zaprzyjaźnionej firmie szkoleniowej

  • Wypłacane 2 razy w roku premie świąteczne

  • Odzież robocza

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w zgranym zespole

  • Praca przy użyciu nowoczesnego sprzętu