mechanik samochodów ciężarowych

2024-02-26 ID OFERTY: 937927

Firma Global Service sp. z.o.o świadcząca usługi naprawy i konserwacji pojazdów ciężarowych w związku z planowanym rozwojem, zatrudni mechaników pojazdów ciężarowych. Szukamy mechaników z doświadczeniem, pomocników mechaników, jak również osób do przyuczenia.

Twój zakres obowiązków:

·        diagnostyka i naprawa podzespołów samochodów ciężarowych,

·        naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki.

·        dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz wizerunek firmy,

·        dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Nasze wymagania:

·        dyspozycyjność,

·        punktualność,

·        znajomość mechaniki, hydrauliki, pneumatyki – mile widziana,

·        doświadczenie na podobnym stanowisku w warsztacie samochodowym będzie dodatkowym atutem.

·        umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od posiadanych umiejętności

·        pracę w systemie dwuzmianowym,

·        pracę w pomocnym zespole.

Kontakt : Global Service Sp. z o.o. ul. Wiosenna 41 , 41-253 Czeladź

tel. 694 139 479