Mechanik samochodów ciężarowych - do 3800 euro na rękę

2024-09-16 ID OFERTY: 981063

Do pracy we Francji poszukujemy doświadczonych Mechaników samochodów ciężarowych.

Do współpracy zapraszamy również brygady! Zobacz co możemy Ci zaoferować ↓

Miejsce pracy: Francja - Paryż, Lyon lub Metz

Oferujemy

  • umowa o pracę litewska, możliwe przejście na francuską;

  • wynagrodzenie 2000 - 3800 EURO NETTO miesięcznie;

  • pracę w grafiku: pon- pt 7-19, sob 7-16, 4 tygodnie praca / 2 tygodnie odpoczynek

  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy (1-2 osoby w pokoju)

  • zapewniony transport do pracy i po;

  • zapewniony przyjazd do kraju.

Obowiązki

  • wykonywanie kompleksowych napraw i diagnostyki ciągników siodłowych i przyczep;

  • prowadzenie regularnej konserwacji i przeglądów w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania pojazdów;

  • rozwiązywanie problemów mechanicznych i wymiana uszkodzonych części w razie potrzeby;

  • wykorzystywanie narzędzi i sprzętu diagnostycznego w celu identyfikacji problemów i rozwiązań;

  • prowadzenie szczegółowych rejestrów wykonanych prac i użytych części;

  • upewnianie się, że wszystkie naprawy i konserwacje są zgodne ze standardami branżowymi i przepisami bezpieczeństwa.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego lub rosyjskiego (rozmowa online w j, angielskim);

  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, złóż aplikację lub zadzwoń pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915