MECHANIK SAMOCHODOWY

2022-07-29 ID OFERTY: 739867

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: MECHANIK/AGP/2022
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Diagnozowanie i dokonywanie kompleksowych napraw usterek samochodowych.
– Kontrola ponaprawcza pojazdu.
– Utrzymanie porządku i prawidłowego stanu technicznego na stanowisku pracy.

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe – branża samochodowa.
– Umiejętność diagnozowania oraz  usuwania usterek samochodowych.
– Staranność i dokładność wykonywanych napraw.
– Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
– Dobra organizacja własnej pracy.
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
– Mile widziana znajomość technologii  napraw w zakresie elektromechanicznym.

Oferujemy:
– Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności.
– Możliwość zorganizowania testowego dnia pracy w dowolną wskazaną przez kandydata sobotę.
– Przyjazną atmosferę pracy.
– Możliwość rozwoju zawodowego.
– Stabilne warunki zatrudnienia.

Początek zatrudnienia: koniec sierpnia – wrzesień.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl