Mechanik samochodowy Legionowo * OD ZARAZ *Umowa o Pracę

2024-09-05 ID OFERTY: 979791

Warsztat Turbo Żółw Auto Serwis w Legionowie, OD ZARAZ  poszukuje Mechaników.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, na dobrych warunkach płacowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat (płatny urlop i inne świadczenia)

- atrakcyjne warunki: podstawa od 4 000 do 7 000 zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia) + premie + dodatki (płatne nadgodziny)

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych

- wynagrodzenie zawsze na czas

- możliwości rozwoju - szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

- pracę na narzędziach dobrej jakości, na bieżąco wymienianych i uzupełnianych w zależności od potrzeb - dostępne oprogramowanie warsztatowe, oryginalne i na bieżąco aktualizowane (autodata, launch, delphi)

- dogodne warunki pracy (ogrzewane pomieszczenia warsztatowe i socjalne; pomieszczenie socjalne z szafkami, kabiną prysznicową, stołem, mikrofalą i ekspresem do kawy;  woda, kawa, herbata, mleko i cukier dostępne bez limitu)

- miłą atmosferę

Zadania:

- diagnozowanie przyczyn usterek

- określenie zakresu naprawy

- usuwanie usterek i kontrolowanie jakości naprawy

- obsługa narzędzi warsztatowych

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

- współpraca z innymi pracownikami serwisu

Oczekujemy:

- umiejętności diagnozowania przyczyn i usuwania usterek, określenia zakresu naprawy, kontrolowania jakości naprawy

- umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych

- umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej

- punktualności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na nr – 881 009 000, sms „mechanik” – oddzwonię, przesłanie CV na maila: warsztat@turbozolw.pl , lub zapraszamy bezpośrednio do warsztatu.