Mechanik utrzymania ruchu - 7500 zł brutto

2024-07-23 ID OFERTY: 971648

Aktualnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją i malowaniem proszkowym elementów złącznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu / Tarnowo Podgórne

Nasz wieloletni klient jest uznawany za lidera rynku w przemysłowym malowaniu proszkowym elementów złącznych w Europie. Jest również dystrybutorem produktów wytwarzanych, nitów, wkrętów, podkładek, wysokiej jakości kołnierzy uszczelniających, kalot oraz innych rozwiązań uszczelniających i mocujących.
Jest partnerem amerykańskiej firmy z prawie 50-letnim doświadczeniem, która zapewnia dla niej silne wsparcie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 7500 zł brutto (na rękę to 5442 zł netto),

  • umowę o pracę,

  • praca na 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku,

  • bezpośrednie zatrudnienie w firmie po 6 miesiącach.

Zadania:

  • usuwanie awarii maszyn;

  • diagnozowanie przyczyn powstania usterek oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych;

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaniem obowiązków na stanowisku;

  • pomoc przy wyregulowaniu technologii;

  • instalacja – demontaż maszyn oraz urządzeń na produkcji;

  • udział w projektach związanych z usprawnianiem i rozbudową parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym;

  • znajomość układów mechanicznych i pneumatycznych;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • znajomość spawania w technologii MIG/ MAG,

  • znajomość obsługi tokarki uniwersalnej oraz wiertarko-frezarki stołowej,

  • znajomość rysunku technicznego.

Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj teraz!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 571 243 506

Nasze biuro czynne w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku