Mechanik Utrzymania Ruchu

2024-03-08 ID OFERTY: 940144

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Klaudyn

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)

  • kartę Multisport

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • domki wypoczynkowe na Mazurach

  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planu przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem

  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych

  • konserwacja maszyn

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu realizacji powierzonych zadań

  • pomoc w skomplikowanych przezbrojeniach maszyn

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn i urządzeń

  • ścisła współpraca z kierownikiem zmiany

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie o profilu mechanicznym

  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu

  • doświadczenie w obszarze konserwacji form produkcyjnych i spawania będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na współpracę

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i obsługi komputera

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)