Mechanik Utrzymania Ruchu

2024-06-20 ID OFERTY: 963896

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (k. Mielca)

 ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Regularne przeglądy maszyn i urządzeń

  • Bieżąca konserwacja maszyn i instalacji

  • Usuwanie awarii na linii produkcyjnej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i skrupulatność

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wynagrodzenie podstawowe od 6000 zł/brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

tel. +48 501 014 106

s.talik@grhpolska.com