Mechanik utrzymania ruchu

2024-10-14 ID OFERTY: 985749

Mechanik utrzymania ruchuMiejsce pracy: Tarnowskie Góra, Polska.

Obowiązki:

·      nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń zakładu produkcyjnego;

·      nadzór nad usuwaniem bieżących awarii, analiza;

·      opracowywanie i nadzór nad harmonogramem prac remontowych i

·      konserwacyjnych;

·      utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

·      umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej;

·      umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;

·      mile widziane wykształcenie mechaniczne/techniczne;

·      umiejętności dokonywania bieżących napraw urządzeń;

·      sumienność.

Warunki pracy i wynagrodzenie:

·      zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

·      praca na hali, na dwie zmiany, od poniedziałku do soboty, około 240-280 godzin/miesiąc, niedziela wolna,

·      stawka godzinowa 27-28 zł netto za godzinę (tyle gwarantujemy, wiele zależy od pracownika i jego starań w pracy).

Oferujemy:

·      pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·      w razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie,

·      wsparcie koordynatora,

·      możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.+48 451 116 838  Prosimy o dodawaniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).