Mechanik utrzymania ruchu - nawet do 9000 brutto na start!

2024-07-23 ID OFERTY: 971654

Dla jednego z naszych klientów bezpośrednio rekrutujemy Mechanika, zapewnimy Ci stabilną pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie.

Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio

  • pracę na 2 zmiany (6-14-22), planowane jest wprowadzenie 3 zmiany;

  • wynagrodzenie do 9000 zł brutto na start;

  • premie motywacyjne do 300 zł brutto

  • stałą pracę w stabilnej organizacji.

Obowiązki

  • monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych;

  • usuwanie awarii mechanicznych, raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami;

  • wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu;

  • udział w projektach wdrażania nowych modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym, ślusarskim lub podobnym.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe / podesty ruchome / suwnice lub SEP.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj", po więcej pytań zapraszamy pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915