Mechanik utrzymania ruchu

2024-09-09 ID OFERTY: 980175

Dla naszego klienta z branży spożywczej, który od ponad 20 lat działa na polskim rynku i zdobył uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą dzięki wysokiej jakości swoich produktów, poszukujemy doświadczonych Mechaników UR.Zapraszamy do dołączenia do zespołu utrzymania ruchu w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w regionie. Poszukujemy osób, które cenią sobie wyzwania, innowacyjne technologie oraz możliwość pracy z szerokim zakresem maszyn produkcyjnych i automatyki przemysłowej.

Zakres obowiązków
 • Przeprowadzanie regularnych przeglądów, diagnostyka i naprawy maszyn produkcyjnych (m.in. linie pakujące, maszyny do formowania ciasta, mieszalniki, systemy dozowania i inne urządzenia wielofunkcyjne)
 • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych związanych z mechaniką, automatyką oraz elektroniką na linii produkcyjnej
 • Utrzymywanie pełnej sprawności linii produkcyjnych poprzez bieżącą konserwację maszyn takich jak prasy, piece tunelowe, mieszalniki planetarne, dozowniki i urządzenia do pakowania w atmosferze ochronnej
 • Działania związane z systemami pneumatycznymi i hydraulicznymi, w tym naprawy zaworów, siłowników oraz instalacji podciśnieniowych
 • Prace elektryczne, diagnostyka i konserwacja instalacji elektrycznych do 1kV oraz urządzeń zasilających, w tym falowników i sterowników PLC
 • Optymalizacja pracy maszyn poprzez regulacje i kalibrację elementów mechanicznych i elektrycznych oraz współpraca z działem technologicznym w celu usprawnienia procesów produkcyjnych

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie techniczne (preferowane zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym/elektrycznym)
 • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (spożywczej, chemicznej lub pokrewnej)
 • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki oraz elektryki
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych i hydraulicznych
 • Uprawnienia SEP do 1kV (G-1) będą dodatkowym atutem
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz samodzielność w działaniu
 • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Nowoczesne środowisko pracy, z dostępem do innowacyjnych technologii oraz automatyki przemysłowej
 • Pakiet szkoleń technicznych oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych
 • Prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do pakietów sportowych
 • Możliwość pracy w dynamicznym i rozwijającym się zespole inżynierskim, zorientowanym na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i optymalizację wydajności maszyn