Mechanik - Utrzymanie Ruchu

2024-08-06 ID OFERTY: 974343

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja: Gdańsk

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dającej Ci stabilność i pewność jutra,

  • pracę w systemie 12-godzinnym, wliczającym także dni weekendowe. Dwa dni pracy, dwa dni wolnego - dla idealnej równowagi,

  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 8 400 zł - 10 490 zł brutto/mc, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,

  • dodatkowo atrakcyjną premię do kwoty 1200 zł brutto/mc,

  • dodatki kwartalne, za pracę w godzinach nocnych oraz w dni wolne/święta,

  • bogaty pakiet socjalny, obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne oraz wsparcie finansowe na szkolenia i kursy językowe, kartę paliwową, dofinansowanie do posiłków,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz uprawnienia,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.

Zadania:

  • realizacja planowanych inspekcji i terminowych napraw,

  • identyfikowanie i natychmiastowe konsultowanie z przełożonym wykrytych anomalii oraz usterek,

  • zapewnienie terminowej realizacji przeglądów,

  • prowadzenie dokładnej dokumentacji z przeprowadzonych napraw i inspekcji, szczególnie w rejestrze przeglądów i księdze konserwacji UTB,

  • tworzenie precyzyjnych raportów dotyczących usterek i uszkodzeń, a także podejmowanych działań naprawczych i inspekcji,

  • dokonywanie meldunku zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, pobieranych z zapasów magazynowych, ich ewidencjonowanie oraz minimalizacja zużycia,

  • odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń zlokalizowanych w dziale technicznym i warsztacie, a także za narzędzia i sprzęt będący własnością własną oraz pracowników podległych,

  • wykonywanie czynności związanych z przeglądami i naprawami urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – warunek konieczny,

  • uprawnienia TDT do konserwacji UTB typu suwnice placowe, nabrzeżowe, wozy do transportu, wózki widłowe- mile widziane

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w naprawach i regulacji urządzeń technicznych,

  • doświadczenie warsztatowo-serwisowe,

  • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office),

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - bo razem osiągamy najlepsze wyniki.

Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Aplikuj poprzez formularz aplikacyjny lub skontaktuj się z nami pod numerem 574 575 486.

Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)