Mistrz produkcji - aplikacja powłok malarskich

2024-06-10 ID OFERTY: 960408

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, działającego w branży produkcji i napraw pociągów, poszukujemy Mistrza produkcji specjalizującego się w aplikacji powłok malarskich.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio

  • wynagrodzenie rynkowe;

  • pracę na 2 zmiany 6-14, 14-22

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Obowiązki

  • nadzór nad aktualizacją planów przeglądów i instrukcji obsługi;

  • aktywny udział i ciągłe doskonalenie procesu malowania;

  • optymalizacja procesów o oprzyrządowania;

  • kontrola parametrów jakościowych i ich doskonalenie;

  • optymalizacja pracy zespołu;

  • identyfikowanie problemów z maszynami i narzędziami.

Wymagania

  • wiedza szczegółowa z zakresu z zakresu lakierniczego;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • wykształcenie minimum średnie techniczne.

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj", jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuje się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915