Mistrz produkcji- atrakcyjne warunki! Praca na 1 zmianę -> 7-15 !!!

2024-10-15 ID OFERTY: 985923

Miejsce pracy: Legnica

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Mistrz produkcji w nowo wybudowanej hali.

Stała praca w prestiżowej firmie zajmującej się produkcją maszyn, urządzeń oraz konstrukcji stalowych

Praca jednozmianowa, na cały etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji + premie

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.

  • Praca na 1 zmianę od 7 do 15 , pn-pt, wolne weekendy

Zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległych pracowników,

  • Dopilnowanie rzetelnego i prawidłowego wykonywania zleceń,

  • Nadzór technologiczny nad produkcją gwarantujący terminową realizację planów produkcyjnych oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów zgodnych z wymogami klienta oraz obowiązującymi normami i standardami ISO,

  • Pomoc przy kalkulacji procesów produkcyjnych do celów ofertowych,

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki spawalnictwo i pokrewne),

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża - przemysł metalurgiczny),

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Mile widziana znajomość procesu malowania (zabezpieczenie antykorozyjne).

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowanych osób zapraszam do kontaktu :

Legnica ul. Wrocławska 43/2

legnica@manpower.pl

668-869-469