Mistrz Produkcji

2024-03-15 ID OFERTY: 941778

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków
 • Realizacja planu produkcji poprzez zarządzanie 25 osobowym zespołem
 • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów
 • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów
 • Analiza i wdrażanie działań doskonalących produkcję
 • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu ERP
 • Optymalizacja produkcji
 • Udział w audytach wewnętrznych

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie: średnie lub zawodowe
 • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
 • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing
 • Dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególnym MS Excel)
 • Znajomość Systemów Zarządzania wg. IATF, ISO 9001
 • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i BHP
 • Gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy,
 • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,
 • Premie świąteczne,
 • Premie za wnioski racjonalizatorskie,
 • Premie za polecenie kandydata do pracy
 • Dofinansowanie do posiłków,
 • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
 • Darmowe porady prawne
 • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach