Mobilny Technik Serwisowy

2024-03-15 ID OFERTY: 941869

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mobilny Technik Serwisowy.

Dołącz do dynamicznego zespołu!

Jeśli masz pasję do elektroniki i chcesz być częścią aktywnego środowiska pracy, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Montaż i konfiguracja urządzeń elektronicznych u klienta (praca na terenie całej Polski),

  • Diagnoza i naprawa usterek na miejscu u klienta,

  • Okazjonalna diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Umiejętność dokonywania napraw urządzeń i systemów elektronicznych,

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy mobilnej.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Szkolenia wewnętrzne, aby stale rozwijać swoje umiejętności,

  • Własne, w pełni wyposażone stanowisko pracy,

  • Przyjazna atmosfera i możliwość styczności z najnowszymi technologiami.