Montaż eksponatów

2024-02-20 ID OFERTY: 936765

O nas:

Jesteśmy małą firmą zajmującą się interaktywną edukacją, tworzymy interaktywne wystawy oraz zestawy do pracy z dziećmi. Aktualnie pracujemy nad nowopowstającym Centrum Witelona w Legnicy.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która chętna jest na pomoc przy montażu eksponatów w przestrzeni wystawienniczej nowopowstającego Centrum Witelona.

Miejsce pracy:

Legnica

Obowiązki:

  • Montaż eksponatów na podstawie wytycznych w przestrzeni wystawienniczej

  • Pomoc przy ewentualnej naprawie eksponatów

  • Pomoc przy montażu instalacji elektronicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie/umiejętności techniczne w zakresie składania eksponatów według wytycznych

  • Status studenta (przy umowie zlecenie)

  • Umiejętność montażu instalacji elektronicznych (mile widziane)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 30 zł/h - umowa zlecenie/faktura

  • Możliwość wyrobienia praktyk studenckich

Kontakt:

Mail: info@logicgate.com.pl; d.uscinska@logicgate.com.pl

Telefon: 504 086 433; 505 035 152