Montażysta wystaw - Opiekun obiektu Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

2024-06-12 ID OFERTY: 961076

Termin składania aplikacji  do 28.06.2024

Planowany termin zatrudnienia w instytucji:  15.07.2024

Forma zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę na czas określony

Adres do przesyłania aplikacji: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej , 76-200 Słupsk, ul. Partyzantów 31 A,  z dopiskiem – Montażysta wystaw – Opiekun obiektu Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

OPIS STANOWISKA:

  1. współpraca ze specjalistą ds. organizacji wystaw oraz artystami w sprawie montażu i demontażu wystaw

  2. montaż i demontaż wystaw, zabezpieczenie dzieł sztuki do transportu

  3. po zakończeniu wystawy przygotowanie ścian w salonach wystawowych (uzupełnianie ubytków oraz malowanie emulsją),

  4. wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich w budynku Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

  5. utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych i magazynowych oraz wokół obiektów BGSW,

  6. obsługa techniczna spotkań, wykładów, wernisaży i warsztatów artystycznych

  7. udostępnianie zwiedzającym Centrum Aktywności Twórczej w Ustce prezentowanych wystaw, pobieranie opłat za bilety wstępu,

  8. sprawowanie nadzoru nad zabezpieczeniem obiektu, dzieł sztuki, wyposażenia i urządzeń Centrum Aktywności Twórczej w Ustce przed zniszczeniem, kradzieżą i pożarem, a w razie wypadku powiadamianie odpowiednich służb i dyrektora BGSW,

  9. dbałość o mienie znajdujące się w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

WYMAGANIA:

  • umiejętność wykonywania drobnych napraw i remontów

  • minimum dwuletni staż pracy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)

  • inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej,

  • średnie wykształcenie (mile widziane wyższe)

  • wysoka kultura osobista,

OFERUJEMY:

  • pracę w zgranym zespole ludzi,

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • możliwość angażowania się w wiele ciekawych inicjatyw kulturalnych,

  • pracę od wtorku do soboty w Centrum Aktywności Twórczej, pięknym obiekcie położonym nad morzem

DODATKOWE INFORMACJE

WARUNKI APLIKOWANIA

Zgłoszenia zawierające:

  • CV
    • list motywacyjny

należy przesyłać do dnia 28 czerwca 2024 r. na adres: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej, 76-200 Słupsk,

  1. Partyzantów 31 A z dopiskiem : Montażysta wystaw- Opiekun Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty

Prosimy o wypełnienie i podpisanie kwestionariusza znajdującego się na stronie BGSW w Słupsku