Monter, Ślusarz-Monter, Monter-Uzwajacz, PRODUKCJA

2024-08-02 ID OFERTY: 973755

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

  • monter,

  • uzwajacz,

  • ślusarz,

  • pakieciarz.

Miejsce pracy- Wrocław, Fabryczna

Zakres obowiązków: montaż końcowy elementów konstrukcji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w zespole,

  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • znajomość podstawowych narzędzi ślusarskich.

  • prace związane z pakowaniem gotowych elementów oraz kontrolą jakości.

Mile widziane doświadczenie w branżach: energetycznej, automotive lub pokrewnych.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,

  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej,

  • dodatek kwartalny,

  • premia 500 zł netto za polecenie pracownika,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami!