Monter/ darmowy transport

2024-08-14 ID OFERTY: 975731

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest w trakcie rozwoju jednego ze swoich oddziałów poszukujemy osób na stanowisko: Montera.

LokalizacjaAleksandrów Łódzki.

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie cyfryzacji przemysłu, dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej, robotyki, systemów elektroenergetycznych oraz napędów elektrycznych. Produkcja w firmie obejmuje zarówno montaż robotów przemysłowych na zamówienie, jak i zaawansowaną produkcję bezpieczników i przełączników elektrycznych. Produkty, które wytwarza automatyzują przemysł oraz życie codzienne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej,

  • możliwość nadgodzin- stawka za pracę w niedziele – 300 %

  • umowa o pracę,

  • pracę na jedną zmianę 6:00-14:00,

  • darmowy transport z: Ozorkowa, Zgierza, Łasku, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Łodzi - Centrum, Łodzi - Teofilów, Aleksandrowa Łódzkiego.

Zadania:

  • montaż elementów zgodnie z instrukcjami.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. klucze, wkrętarki),

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • osoby po szkole średniej chcące się szkolić w zawodzie montera.

Zapraszamy do współpracy- Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Analiza CV,

  • Kontakt telefoniczny,

  • Rekomendacja,

  • Decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498.