Monter dociepleń budynków - Francja

2024-03-19 ID OFERTY: 942415

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Monter dociepleń budynków

Miejsce pracy: Sallanches / Francja

Opis stanowiska pracy:

- przygotowywanie podłoża,

- montowanie izolacji termicznej,

- nakładanie zaprawy,

- nakładanie tynku.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe,

- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na

wysokości powyżej 3 m,

- dokładność i rzetelność,

- chęć do pracy.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zapewnione darmowe zakwaterowanie,

- darmowe dojazdy do pracy.

Tel: 510 080 803

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.