Monter instalacji wentylacyjnych/ klimatyzacyjnych - od zaraz

2024-10-22 ID OFERTY: 986730

Polska firma działająca na polskim  rynku od 2012 roku, zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter instalacji wentylacyjnych/ klimatyzacyjnych

Wynagrodzenie: 4000-7000 zł netto/msc. + diety

Miejsce pracy:  Wrocław + delegacje

Zadania:

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

  • Montaż instalacji sanitarnych rurowych: wod-kan, grzewczych, skroplin wraz z urządzeniami i armaturą,

  • Montaż instalacji freonowych/chłodniczych i urządzeń klimatyzacyjnych (systemy SPLIT, MultiSPLIT, VRF)

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń wentylacji i klimatyzacji, grzewczych i sanitarnych, bez diagnostyki błędów pracy,

  • Rozładunek i transport elementów do miejsca montażu.

Wymagania:

  • Doświadczenie 2 letnie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń klimatyzacji lub wentylacji,

  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych , wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych.

  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę lub B2B (podpisywaną w siedzibie firmy – woj. Dolnośląskie),

  • Pracę od poniedziałku do piątku (delegacje maksymalnie 5 dniowe), w przypadku awarii praca w sobotę,

  • Narzędzia, odzież ochronną i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Służbowy telefon i samochód,

  • Opłacone zakwaterowanie – hotele lub pensjonaty,

  • Wypłacane diety delegacyjne,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „WENTYLACJA” – na pewno oddzwonię!