Monter Kadłubów Okrętowych 32-50 zł netto/h od zaraz

2023-10-16 ID OFERTY: 901451

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, lidera w branży stoczniowej, pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko Monter Kadłubów Okrętowych.

Obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim:

- wykonywanie obróbki blach i profili hutniczych;

- prefabrykowanie i montowanie kadłuba jednostek pływających

Oczekiwania:

- Co najmniej 1 rok doświadczenia stoczniowego na danym stanowisku: monter kadłubów okrętowych.

- Czytanie rysunku technicznego.

- Znajomość zasad oraz umiejętności montażu kadłubowego (montowanie sekcji + bloków).

- Umiejętność pracy z palnikiem.

- Mile widziana znajomość języka polskiego.

- Umiejętność organizowania pracy własnej.

- Zaangażowanie i dyspozycyjność

- Gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, dla najlepszych możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- Ubranie robocze,

- Wynagrodzenie 32-50 zł netto w zależności od doświadczenia,

- Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdyni.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu na numer telefonu: 513703330 lub przesyłania CV za pośrednictwem portalu Fachpraca

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Anthea Sp. z o.o. z siedzibą w: Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji . Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).