Monter konstrukcji stalowych/ Монтажник м/к

2024-05-23 ID OFERTY: 956977

O pracodawcy

Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów dla branży offshore, energetyki wiatrowej oraz okrętownictwa, poszukuje monterów konstrukcji stalowych.

RUS:

Manbroker Sp. z o.o для реализации крупных проектов по производству стальных конструкций для офшорной промышленности, ветроэнергетики, инфраструктурных сооружений и судостроения ищет монтажников металлоконструкций.

Zakres obowiązków

  • ręczne cięcie tlenowe z wolnej ręki /cięcie proste i ukosowanie/,

  • wykonywanie spoin sczepnych pachwinowych i czołowych, w każdej pozycji procesem 136,

  • montowanie elementów i zespołów przestrzennych konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej i w standardach jakościowych obowiązujących na konstrukcjach typu OFFSHORE,

  • posługiwanie się urządzeniami, przyrządami, narzędziami pomocniczymi i oprzyrządowaniem monterskim, w tym narzędziami pneumatycznymi magnetycznymi i hydraulicznymi.

RUS:

  • Ручная газокислородная резка /прямая резка и наискос;

  • выполнение сварочных прихватов для стыковых и тавровых швов в любом положении процессом 136;

  • монтаж элементов и пространственных конструкций на основании технической документации и в соответствии с действующими стандартами качества для конструкций типа OFFSHORE;

  • работа с устройствами, инструментами и монтажным оборудованием, включая пневматические, магнитные и гидравлические.

Wymagania

  • 1 rok praktyki przy montażu elementów konstrukcji stalowych:

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palnika tlenowego;

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu / certyfikat wewnętrzny sczepiacza łukowego i ciecia termicznego lub certyfikat spawacza 136,

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu poddźwigowego / hakowego - sygnalisty.

  • Znajomość dokumentacji technologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem czytania rysunku kadłubowego.

  • Znajomość  zagadnień metrologii.

  • Znajomość technik traserskich.

  • Znajomość powstawania i zapobiegania odkształceniom spawalniczym.

RUS:

  • 1 год практики монтажа элементов стальных конструкций:

  • свидетельство о завершении курса по обслуживанию кислородного резака;

  • Свидетельство о завершении курса /сертификат с дуговой сварки и термической резки или сертификат сварщика 136,

  • Свидетельство о завершении курса стропальщика.

  • Знание технической документации, особенно в части чтения чертежей корпуса корабля.

  • Знание вопросов метрологии.

  • Знание техник трассировки.

  • Знание причин образования и предотвращения деформаций при сварке.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia;

  • Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;

  • Możliwość szkoleń  oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;

  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska

  • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy

RUS:

  • Стабильное трудоустройство на основании официального трудового договора

  • Достойную оплату в зависимости от  опыта, умений и вида трудового договора;

  • Выплату всей заработной платы на банковский счет максимально до 20 числа каждого месяца;

  • Помощь в легализации быта;

  • Предоставление жилья;

  • Рабочую одежду и обувь бесплатно;