Monter konstrukcji z elementami spawania / I-zmiana / 6000-6800 zł brutto

2024-08-29 ID OFERTY: 978719

Szukasz stałej i stabilnej pracy na produkcji w firmie, która docenia swoich pracowników?

Mamy coś dla Ciebie - oferujemy zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
Nie musisz mieć uprawnień - wystarczą praktyczne umiejętności z zakresu spawania MIG/MAG.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się resztą.

Miejsce pracy: Pępowo

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z klientem - pierwsza umowa na 3 m-ce

  • wynagrodzenie zależne od doświadczania (6 000 - 6 800 zł brutto) + premię wydajnościową

  • pracę w systemie 1-zmianowym (7:00 - 15:00)

  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin

  • ubezpieczenie prywatne

zadania

  • montaż konstrukcji z elementami spawania paneli reklamowych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • praktycznej umiejętności spawania MIG/MAG (bez wymogu posiadania uprawnień)

  • znajomości rysunku technicznego

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia