Monter okien i drzwi

2024-03-05 ID OFERTY: 939265

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta z branży stolarki otworowej, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER OKIEN I DRZWI

Lokalizacja: Nowa Ruda (obszar pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, Czechy itd)

Twoje zadania:

  • Montaż okien aluminiowych, drewnianych, pvc

  • Montaż stolarki aluminiowej

  • Montaż fasad (m.in. wentylowanych)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Poszukujemy kandydatów z:

  • Min. rocznym doświadczeniem zawodowym w montażu okien i/lub drzwi

  • Umiejętnością obsługi elektronarzędzi

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy

  • Wynagrodzenie (na miesięcznym okresie próbnym) ok 6000zł brutto + możliwość podwyżki już po okresie próbnym

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  • Grupowe ubezpieczenie Warta

  • Różnorodność projektów, delegacje w Polsce i za granicą

  • Pracę w brygadzie, zapewniony samochód służbowy

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 663 682 237 (pon-pt 7:30-15:30)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.