Monter podłóg w pojazdach szynowych

2024-06-21 ID OFERTY: 964035

OFERUJEMY

Jako pracownik otrzymujesz następujące świadczenia:
Zróżnicowane zajęcia
Stałe zatrudnienie
Bonusy świąteczne i świąteczne
Stałe, wyliczalne, ponadtaryfowe wynagrodzenie od 18,31 € brutto/godz
Dopłaty branżowe wg IG-Metall/Elektro (po 15. miesiącu 26,27 € brutto/godz.)
Benefity pracownicze u ponad 800 partnerów, takich jak Adidas, Apollo, WMF, Hugo Boss itp.
Bezpłatne dystrybutory wody we wszystkich działach
Bezpłatne miejsca parkingowe
Bardzo dobra atmosfera pracy

TWOJE ZADANIAT w Budziszynie:
Montaż i układanie podłóg w pojazdach szynowych według określonych wymagań i norm
Przygotowanie podłoża do układania podłóg
Dobór i zakup materiałów i narzędzi do prac instalacyjnych
Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa i normami jakości
Współpracuj z innymi specjalistami i zespołami, aby ukończyć projekty na czas

WYMAGANIA

Ukończone szkolenie jako monter podłóg lub porównywalne kwalifikacje
Doświadczenie w układaniu podłóg w pojazdach szynowych lub podobnych obszarach
Znajomość różnych pokryć podłogowych i technik montażu
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Dobra znajomość języka niemieckiego do celów komunikacji wewnętrznej w firmie