Monter

2024-05-08 ID OFERTY: 953035

Opis stanowiska

Przygotowanie stanowiska, cięcie, szlifowanie, fazowanie blach i rur.
Ustawianie elementów do spawania.
Transport elementów z magazynu do miejsca przeznaczenia.
Utrzymanie miejsca pracy w
należytym porządku.

Wymagania stanowiska

Wiedza/Umiejętności Obsługa elektronarzędzi i urządzeń transportu bliskiego tj. szlifierka,
wiertarka, wciąg łańcuchowy, linociąg itp.
Doświadczenie Praca w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje głównie
w energetyce, petrochemii, gazownictwie - znajomość kotłów i
rurociągów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
min. 1 rok
Uprawnienia Cięcie palnikiem, 1WJO, Suwnice, Hakowy, Połączenia kołnierzowe
Mile widziane prawo jazdy. Kat. B
Wykształcenie zawodowe
Pozostałe informacje i wymagania Zaangażowanie, zgoda na pracę w delegacji po całej Polsce

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego;
Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia.