Monter rurociągów, konstrukcji stalowych i zbiorników

2024-06-21 ID OFERTY: 964016

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. wykonujące wiele projektów remontowo-inwestycyjnych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego poszukuje Montera (rurociągów, konstrukcji stalowych i zbiorników). Miejsce pracy: Dębska Wola (pow. kielecki), świętokrzyskie

Zakres obowiązków
 • Montaż elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników,
 • Ścisła współpraca z Mistrzem warsztatu,
 • Samodzielność w montowaniu elementów,
 • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurą,
 • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i maszyn,
 • Przestrzeganie zasad BHP.

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Umiejętność czytania rysunku izometrycznego i konstrukcyjnego

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
 • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
 • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.