Monter / Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

2024-06-06 ID OFERTY: 959749

Zakres obowiązków:

  • instalacja nowych urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych,

  • konfiguracja i uruchamianie urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,

  • przeglądy okresowe oraz konserwacja,

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi,

  • prowadzenie dokumentacji z wyjazdów serwisowych, w tym protokołów uruchomienia oraz przeglądów,

  • doradztwo w zakresie optymalizacji rozwiązań chłodniczych, klimatyzacyjnych,

  • praca w delegacjach przy większych zleceniach.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne E1,E2,E3,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość technologii instalacyjnych i urządzeń,

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie montażu i serwisowania instalacji i urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych,

  • dokładność, dbałość o estetykę pracy,

  • zdolności komunikacyjne,

  • analityczne myślenie,

  • koncentracja na potrzebach klienta,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • uprawnienia F-gazy,

  • umiejętność wykonywania instalacyjnych połączeń lutowanych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (7 - 10 brutto),

  • atrakcyjne premie,

  • dofinansowanie do kart multisport,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach,

  • specjalistyczne wyposażenie osobiste/monterskie,

  • odzież roboczą.