Monter Spawacz

2024-06-06 ID OFERTY: 959940

Opis stanowiska

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego Klienta, poszukujemy:

pracownika na stanowisko Montera Spawacza. Jeśli masz chęć rozwijania się zawodowo, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Spawanie całek hydraulicznych

  • Montaż elementów armatury hydraulicznej

Wymagania stanowiska

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia TIG i/lub MAG potwierdzonego ważnym certyfikatem

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy od 6:00 do 14:00od poniedziałku do piątku

  • Stawkę 35-45 zł brutto/h

  • Umowę o pracę - po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę