Monter Tokarz / frezer

2024-05-09 ID OFERTY: 953303

Bilfinger Industrial Services Polska zaprasza do pracy!

Miejsce pracy: Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego

  • dobór narzędzi pracy i parametrów skrawania

  • organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze o specjalności obróbki skrawaniem

  • doświadczenie na stanowisku Tokarz lub Tokarz/frezer

  • umiejętność pracy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej a Medicover, oraz ubezpieczenia – można dołączyć rodzinę

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób,  które chcą podjąć naukę

Zapraszamy do aplikowania również obcokrajowców!