Monter Turbin i Urządzeń Wirnikowych

2022-05-13 ID OFERTY: 650594

HR Invest, na potrzeby swojego Klienta, poszukuje pracowników do realizacji projektu na elektrowni w Dolnej Odrze
Poszukujemy pracowników na stanowisko :

MONTER TURBIN I URZĄDZEŃ WIRNIKOWYCH

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach, minimum 2-3 lata (turbiny gazowe i parowe, generatory - montaż, serwis, rozruch),
- Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej (szlifowanie, skrobanie, docieranie),
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, miara, średnicówka),
- Uprawnienia energetyczne typu E (grupy drugiej eksploatacji) lub gotowość do wyrobienia,
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane kierunki: mechanik, energetyk, ślusarz lub pokrewne,
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość zagadnień rozszerzalności cieplnej, luzów i dylatacji,
- Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, wózki widłowe, podesty, palnik.

Obowiązki:
- Praca przy serwisach, remontach i turbin gazowych i parowych,
- Obsługa elektronarzędzi, wykonywanie bieżących napraw, pomiary,
- Praca w samodzielnej brygadzie lub możliwość objęcia obowiązków prowadzącego,
- Praca na elektrowni w Opolu.

Oferujemy:
- Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe z możliwością podwyżki,
- Zwroty za przejazdy służbowe, zjazdy do domu, zwroty za wydatki służbowe,
- Dodatek funkcyjny za prowadzenie brygady,
- Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
- Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
- Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej kariery w energetyce.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień energetycznych na adres rekrutacja@hrinvest.pl
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 662 722 111

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Prosimy o dopisanie w CV lub w wiadomości mailowej poniższych klauzul:

1)?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji, w tym wizerunku, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?

2) ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?

Administratorem danych jest HR Invest z siedzibą przy ul. Gdyńskiej 99 w Miszewie.
Pełna treść informacji dotyczących danych znajduje się pod adresem: http://hrinvest.pl/rekrutacja-klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych/