Monter urządzeń ciepłowniczych z doświadczeniem

2024-04-17 ID OFERTY: 948817

Zadania:

  • Prace eksploatacyjne i remontowe na węzłach cieplnych

  • Kontrola i regulacja urządzeń pomiarowo regulacyjnych

  • Realizacja reklamacji i zleceń technicznych od klienta.

  • Wymiana legalizacyjna układów pomiarowych

  • Usuwaniem awarii

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (energetyk, hydraulik, mechanik, automatyk)

  • Doświadczenie jako hydraulik, automatyk, elektryk, monter co

  • Samodzielność i rzetelność

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (Instrukcje, rysunek techniczny, schematy, projekty itp.)

  • Sprawność w obsłudze komputera

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane - uprawnienia energetyczne SEP Gr.  I i II

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy