Monter Wykrojników

2024-01-30 ID OFERTY: 932635

Dzień dobry,

obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter wykrojników

Lokalizacja: jeszcze 3 miesiące praca w Józefosławiu, następnie Piotrowice

Praca na 2 zmiany, w przyszłości w miarę  rozwoju firmy- 3 zmiany

Zakres obowiązków:

produkcja (montowanie/składanie) wykrojników oraz sekcji poligraficznych wg. wytycznych na rysunku oraz na zleceniu produkcyjnym

obsługa giętarki do noży produkcji Servi Form lub giętarek innych producentów

obsługa narzędzi ręcznych

wprowadzanie danych ze zlecenia produkcyjnego do systemu po zakończeniu montażu narzędzia

bieżące finalizowanie zleceń

Poszukiwane kompetencje:

dokładność, dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie,

umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

odpowiedzialność za powierzone zadania

zdolności manualne (mile widziane doświadczenie w obróbce metalu lub drewna)

terminowe realizowanie zleceń

chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

stabilną pracę na pełen etat

możliwość podnoszenia kwalifikacji

pracę w trybie zmianowym

płatne nadgodziny

niezbędne narzędzia pracy

pracę w firmie przyjaznej pracownikowi

system premiowania

prywatna opieka medyczna (Lux Med)

ubezpieczenie na życie (Aviva)