Monter/Monterka- Монтер/Монтерка - стабільна робота від зараз!

2024-08-05 ID OFERTY: 974228

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin z możliwością przejścia do naszego Klienta

  • stawka 4550 zł brutto/miesięcznie +500 zł brutto premii+ 300 zł brutto premii frekwencyjnej+ premia 600 zł brutto (po 3 miesiącach- premia za realizacje KPI)

  • Perspektywy rozwoju oraz dostęp do licznych szkoleń

  • Opieka konsultanta Manpower

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Пропозиція:

  • Стабільна зайнятість на основі договору про тимчасову роботу повний робочий день з можливістю переходу до нашого клієнта безпосередньо

  • ставка 4550 злотих брутто/місяць + 500 злотих брутто бонус + 300 злотих брутто бонус за відвідування + бонус 600 злотих брутто (через 3 місяці - бонус за виконання продукції)

  • Перспективи розвитку та доступ до численних навчальних курсів

  • Догляд консультанта з кадрів

  • Багатий пакет переваг ManpowerGroup: доступ до картки MultiSport, приватне медичне обслуговування, групове страхування, платформа MyBenefit і програма ManpowerGroup Premium зі знижками на товари та послуги багатьох компаній, магазинів, спортивних закладів, театрів і ресторанів.

Zadania:

  • Sklejanie elementów

  • Mocowanie komponentów

  • Etykietowanie

  • Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcji

  • Kontrola wizualna jakości wykonywanych elementów

Завдання:

  • Склеювання елементів

  • Закріплення компонентів

  • Виконання завдань згідно інструкції

  • Візуальний контроль якості виготовлених елементів

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji, ale nie wymagane!

  • Zdolności manualne

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

  • Miejsce pracy: Świdnica

Вимоги:

  • Досвід виробництва бажаний, але не обов'язковий!

  • Ручні навички

  • Можливість працювати в 3 зміни

  • Місце роботи: Свідніца

Nr ref.: PP/6877/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Зацікавлений співпрацею? Подай заявку! Сконтактуємося з тобою !!

walbrzych@manpower.pl

тел.:  608 482 780

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)