Monter/Nawijacz/Operator Wózków i Suwnic

2024-08-23 ID OFERTY: 977315

MONTER/ NAWIJACZ/ OPERATOR WÓZKÓW I SUWNIC – 4 brygady zmiany po 8 h  (PL/UKR)

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi

Zadania:

- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacja techniczną;

- Wykonywanie prac ręcznych transportowych;

- Transport  materiałów

- Nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentacje techniczną;

- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie 4brygad zmiany po 8 h;

- Dobra znajomość rysunku technicznego;

- Podstawowa znajomość obsługi komputera;

- Wysoko rozwinięte zdolności manualne;

- Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki;

- Uprawnienia UDT !

Oferujemy:

- stawkę bazową 4500 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).

- stały dodatek za pracę w 4 brygadach – 960 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4300 zł brutto

- 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

   ubezpieczenie grupowe