Murarz/ Ekipa Murarzy na terenie woj. podkarpackiego i małopolskiego

2024-03-28 ID OFERTY: 944706

Poszukujemy Murarza lub ekipy 3,4 osobowej Murarzy-Podkarpacie, Małopolska.

Opis stanowiska:

Praca polega na wykonywaniu różnorodnych prac budowlanych związanych z budową sklepów.

Oferujemy:

-komfortowe , darmowe zakwaterowanie

-jasna, przejrzysta umowa

-stawka 30-32 zł/h

-ubezpieczenie zdrowotne

Wymagamy:

-doświadczenie w pracy na budowie

-znajomość technik budowlanych

-umiejętność czytania planu

-odpowiedzialność i zdolność do pracy w zespole

-chęć i motywacja do pracy

Zapraszam do kontaktu : 511 776 882 lub 511 401 901